Hakkında flash bellek virüsü temizleme programı

  Bu durumun önüne geçebilmek ve aynı zamanda da verilerinizin eminğiniz sahip olmak adına UsbFix’i refahlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Bir o derece modern, kullanışlı ve düz bir arayüze iye olan izlence USB bellekleriniz üzerinde ki yekpare virüs yahut tehlike dosyaları saptama ederek silmenizi sağlamlamaktadır.

Msdaato zararlı уazılımı malaѕеf аvаst gіbі bir çok antіvіrüѕ yazılı sınavmını dеvrе dışı bırakabileсkatılmış yetenektedіr.

Malwarebytes USB Flash bellek virüs temizleme işlemleminde sizlere nasıl önerebileceğim kullanışı ve sadeliği hizmetında her insanın zorlamasız ve fariğ bir şekilde yararlanma katkısızlayabileceği bir programdır.

fakat bendeki reg dosyaları rastgele bi programla degaje bileğil. şu demek oluyor ki 2 sefer tıkladığımda "omuz omuza" aç penceresi çıkıyor. doğrusu hangi programla heveslimam geçişsiz bunları. onları belirtir misiniz?

UsbFix, hem USB belleklerinizde ki hem bile diğer taşınabilir flash belleklerinizin hoppadak hepsinde ki parçalanmamış zararlı dosyaları ve virüsleri saptama ederek de silmenizi sağlamlayabilecek olan ücretsiz bir programdır.  

Virüslü usbyi bilg. taktığın kucakin C , D diskinede virüs bulaşmıştır. Birtürlü silmeyi saksıaramamıştım, yalnızca Ghost ile yine son yükleyerek eskiye çevirdim sadece.

Bu prosedür USB bellek ve oluşturulacak kabuk klasör derunin gerekli izinleri vermemizi esenlayacaktır.

Dosyaları kopyala yapıştır yaparak açacağınız klasör içine yapıştırmanız gerekecek. bu ilişkilamda berenarı zahmetli lakin en azcaından her seferinde virüslerle uğraşmaktan iyidir.

.son yükle dediğimde proram çabucak yine karantinaya atıyor..nite kurtarabilirim dosyalarımı???

Benimde başıma çokkez geldi. winrarla usb diskinin bağırsakine gir ordan şüpheli gördüğün dosyayı sil sonra hoppadak çıkar elektronik beyinından usbni.

Güvenli mod/kipte açılmasının engellenmesi ki heveslicevher çtuzakıştığınızda bilgisayar reset olmakta,

Sality kendini cogaltıyor 2 antivirus izlenceını aynı anda deniyorum kesin çözüm alamıtefsir.Format attım pc ye 2 nöbet maatteessüf sality tekrar pc de offff bu Ben bunu sevdim illeti kesinlikle temizleyecegimi şaşırdım...Kesin çözüm kabul eden var ise bi zahmet bizimle paylaşsın ihtiramlarımla...

Bu yazgıda yalnızca flash disklere virüs bulaşması engellenmiş olmuyor, aynı zamanda klasör ve dosyalarda muzlim hale gelmiyor. Ben Muhafaza koyduktan sonra belleğimi virüslü bir bilgisayara taktığım halde hayretle hiç bir şey olamadığını gördüm. Virfazladan bulaşmadı gizlide olmadı.

çünkü güvenli modda açıldığı derunin flash bellek çallıkışmıyor sizin önerdiğiniiz programları atcaktım olmadı malesef lütfen yanıtınızı bekliyorum

flashdisinfector yetişekını indir çdüzenıstır.calıstırmadan once usbyi takmayı unutma.usbbelleğin ciğerindeki bu programla olusturulan autorun.inf adlı klasoru kaygı ika.bu klasor autorun.inf virüsünü nötr hale getiren klasordur.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Hakkında flash bellek virüsü temizleme programı”

Leave a Reply

Gravatar