Düşünceler Hakkında Bilmek ekrem imamoğlu hayatı

‘Kimin parasını, kime dağıtıyorsun’ diyenler yine duysun ki; İstanbul’un nimetlerini 16 milyon İstanbulluya adil şekilde paylaştıracağım.

1989 istanbulu yönetenleri tığ biliyoruz nurettin sihtimam ve ergün göknel istanbulu duayla buluşturan RTE çöp yığınlarından kurtaran o yeni kuşak bilmiyor haliç temizleyen o ve ekibi göreceksiniz şayet imamoğlu kazanırsa yaptığı şovları kalacak tekrar hüsran gine hüsran 30 yıl sonrasında

Ekrem İmamoğlu’nun ‘yıllardır yanında hayallerini kurdukları şeyleri yapmış olduğunı’ tamlayan İmamoğlu, bundan ahir vetirete ailecek daha çok fedakarlık yapmaları gerektiğini, buna da apiko olduklarını söyledi.

Istek İmamoğlu'na temelı kullanıcıların da ''Demokrasinin selası veriliyor'', ''Şeriat bağıra bağıra geldi'' ve ''Maalesef baziçe bitti'' üzere yorumlarla payanda verdiği saptama edildi. 15 Temmuz sonrası askeri okullara müteveccih meydana getirilen düzenlemeyi hazmedemeyen İmamoğlu, 31 Temmuz 2016 paylaşımında, ''Memleketim memleketim.

Üniversiteye gidememiş yahut eğitimini yarıda ayrılmak zorunda kalmış gençlerimiz için Hızlandırılmış şehadetname Programları açacağız.

Eğitim Bindi Paketiyle özellikle gelir seviyesi az ailelere katkı esenlayarak çocukların okurken katkısızlıklı ve kaliteli bir şekilde beslenmelerini ve baz ihtiyaçlarını muhaliflamalarını esenlayacağız.

[2s 38d] İstanbul Kebirşehir Uray Reisı seçilen Ekrem İmamoğlu, 23 Haziran akşamı rakibi Binali Saika'ın kendisini tebrik kartı etmiş olduğu anların da mekân aldığı bir video paylaştı.

 İmamoğlu, AK Fırka İstanbul Yetişkinşehir şehremaneti Başbuğ Namzetı Binali Saika'ın "Mahsus, bilmeyerek şayet bir İstanbullu karındaşimize, rakiplere bir yanlış yapmışsak, kıygı yapmışsak helallik isterim.

dr hainler toplugunu bunlar da dert bunlarda degil biber sogar fiat cikti diye en küçük sey icin yurt stan bunlara oy veren vatan hainlerin de suc var zaten chp olup da vatan haini olmamak var mi chp yuz de bir üstelik cikmaz yurt sever bunlarin cümlesi ya ekrem imamoğlu nereli harın ya dinsiz zamanin da yunanistan bela olsun sanarak bunlari birakip gitmis Aynı Ufukte misiniz?

Toplamda 1 milyardan fazla kişiye vasıl etkileşimler dünyada da curcunalı getirdi. Ekrem İmamoğlu'nun Fatih Portakal'ın sorularını cihetıtlayacağı anne salık bülteni gündemi belirleyecek.

Oy kullanacağı sınıfa giren İmamoğlu, sandık görevlileri ile bir birlik tokalaştı. Ekrem İmamoğlu, eşi Irade İmamoğlu ve oğlu Mehmet Doğru İmamoğlu 1382 numaralı sandıkta oylarını kullandı. İmamoğlu ailesi, gazetecilere gösterici verdikten sonra zarfları sandığa attı.   

İster Imikın yönı başlangıcında dalamak, cümbüş yahut aşırı yatla seyahat yahut masaj hazzı gerek Iye’bile Akdeniz’de veyayurt dışında tatil icap son uygulayım bilimi bir ürün! yakala.co’da bu tarz şeylerin hepsine çok sürpriz fiyatlarla sahipolabilirsin…

Ekrem İmamoğlu’nun adı CHP İstanbul Muhteşemmemleket Belediye Başkan namzetı olarak açıklanmasıyla omuz omuza kimdir bu Ekrem İmamoğlu sorusu sorulmakta.

İşlenen şahsi verilerinize müteallik aydınlatma metnine done politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Beğen

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Düşünceler Hakkında Bilmek ekrem imamoğlu hayatı”

Leave a Reply

Gravatar